Zobacz więcej Sterowanie bramami i alarmami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampa sygnalizacyjna Moovo

Lampa sygnalizacyjna Moovo

238
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lampa sygnalizacyjna informuje o awarii systemu automatyki bram przesuwanych bądź skrzydłowych. Zaopatrzono ją w mocną żarówkę samochodową, która pozwala także na oświetlenie podjazdu. Dzięki temu, możesz wygodnie i bezpiecznie przejeżdżać autem przez bramę. Poza tym, produkt na długi czas zachowuje trwałość, ponieważ wykonano go z wytrzymałego poliwęglanu.

   Cechy i zalety

    Lampa sygnalizacyjna to produkt przeznaczony do stosowania w systemie automatyki do bram wjazdowych. Stanowi on jeden z elementów systemu Moovo. Sygnalizuje on jego uszkodzenie lub awarię. Dzięki temu, jesteś w stanie szybko zareagować i przystąpić do usunięcia usterki. Poza tym, lampa zapewnia optymalne oświetlenie, co sprawia, że możesz bezpiecznie wjeżdżać i wyjeżdżać przez bramę. Jest ona łatwa w montażu, który możesz wykonać bez konieczności stosowania skomplikowanych urządzeń. Poza tym, możesz ją z powodzeniem zamocować w poziomie lub pionie w zależności od swoich wymagań. Produkt został zaopatrzony w żarówkę samochodową, którą możesz z łatwością wymienić po jej przepaleniu. Jego konstrukcję wykonano z mocnego i wytrzymałego poliwęglanu, dlatego zachowuje trwałość przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     Kompatybilnośćdo bram Moovo
     KolorCzarny, pomarańczowy
     Częstotliwość433.92MHz
     W zestawieLampa sygnalizacyjna, elementy montażowe
     PrzeznaczeniePełni funkcję sygnalizacyjną oraz ostrzegawczą; dzięki współpracy z centralami sterującymi Moovo sygnalizuje potencjalne błędy połączeń oraz usterki; może również pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia
     Kod produktu8032595792895