LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Lampy wiszące

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Lampy sufitowe i ścienne

Strzałka w prawo

Lampy wiszące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampa wisząca Vanilia 1-punktowa E27 18 cm kremowa

Lampa wisząca Vanilia 1-punktowa E27 18 cm kremowa

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lampa wisząca Vanilia kremowa została wykonana ze szkła. Klosz o gładkiej powierzchni bez trudu wyczyścisz z kurzu. Produkt posłuży Ci do oświetlenia kuchni czy salonu. Lampę zamontujesz nad wyspą, stołem lub kanapą. O wysokości montażu zdecydujesz samodzielnie dzięki lince do regulacji. Produkt pasuje do retro i eleganckich wnętrz.

   Cechy i zalety

    Lampa wisząca Vanilia 1-punktowa E27 18 cm kremowa dobrze zaprezentuje się w vintage wnętrzu. Produkt wkomponujesz też w elegancką aranżację. Model w ciepłym kolorze stworzy świetną kompozycję z drewnianym wyposażeniem pomieszczenia. Lampę zamontujesz w salonie, jadalni lub kuchni. Zawiesisz ją na wybranej wysokości dzięki lince do regulacji. Możesz przymocować ją nisko nad stołem lub wyspą kuchenną. Zawieszona wyżej dobrze sprawdzi się nad kanapą w salonie. Lampa wisząca Vanilia kremowa ma szklany klosz, który daje efekt rozproszonego światła. Dzięki temu oświetlenie nie męczy wzroku. Szklany klosz jest łatwy do utrzymania w czystości. Kurz zetrzesz wilgotną ściereczką. Możesz zdecydować się również na większy wariant tej lampy.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5903034817741