Zobacz więcej Dysze i pistolety do węży ogrodowych, lance do opryskiwacza

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lanca standardowa do opryskiwacza Gaja/Orion/Neptun

Lanca standardowa do opryskiwacza Gaja/Orion/Neptun

48,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lanca standardowa doskonale sprawdzi się podczas pielęgnacji roślin w Twoim ogrodzie lub sadzie. Wraz z opryskiwaczem umożliwia rozpylanie chemikaliów na dużej przestrzeni. Wysuwana rączka sprawia, że opryski możesz wykonywać w trudno dostępnych miejscach. Dzięki niej nie jesteś także narażony na szkodliwe działanie preparatów.

   Cechy i zalety

    Lanca standardowa to jeden z elementów potrzebnych do prawidłowego działania opryskiwaczy. Odpowiedzialna jest za przesył preparatów oraz ich odpowiednie rozprowadzenie po roślinach – została bowiem wyposażona w zraszającą dyszę. Rączka lancy jest wysuwana, dzięki czemu możesz rozpylać środki chemiczne w odpowiedniej odległości, bez ryzyka narażania się na szkodliwe ich działanie. Produkt powstał z tworzywa sztucznego oraz włókna szklanego, czyli materiałów wykazujących doskonałe właściwości wytrzymałościowe. Lanca teleskopowa może być stosowana nawet w trudno dostępnych miejscach Twojego ogrodu – wynika to z jej optymalnej długości. W naszym asortymencie znajdziesz również inne elementy wyposażenia opryskiwaczy.

    • Teleskopowa regulacja długości od 0,6 m do 1,2 m
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Nie wchodzi w reakcje z środkami ochrony roślin

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    MateriałWłókno szklane, poliamid (PA) i polipropylen (PP)
    Kod produktu5904447002014