Zobacz więcej Dysze i pistolety do węży ogrodowych, lance do opryskiwacza

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lanca teleskopowa 3 m
Strzałka w prawo

Lanca teleskopowa 3 m

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lanca teleskopowa znajdzie zastosowanie podczas wykonywania oprysków w Twoim ogrodzie, sadzie lub na działce. Umożliwia doprowadzenie preparatów ochronnych nawet do roślin znajdujących się w trudno dostępnych miejscach, a jednocześnie utrzymuje użytkownika w bezpiecznej odległości od chemikaliów. Wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego i włókna szklanego.

   Cechy i zalety

    Lanca teleskopowa stanowi jeden z elementów wyposażenia opryskiwacza, który doskonale zwiększa jego funkcjonalność. Przeznaczona jest do skutecznego przesyłania oraz rozpylania preparatów ochronnych na roślinach, a dzięki temu że posiada możliwość wysuwania, będziesz ją mógł wykorzystać nawet w trudno dostępnych miejscach. Takie rozwiązanie gwarantuje Ci także bezpieczeństwo podczas pracy z chemikaliami, ponieważ możesz przebywać w odpowiedniej odległości od nich. Dla zapewnienia lancy prawidłowego działania przez długi czas wykonano ją z tworzywa sztucznego i włókna szklanego – materiałów cechujących się wysoką wytrzymałością. W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty tej marki, więc skompletujesz wszystkie akcesoria do swojego urządzenia.

    • Elastyczna
    • Odporna na uszkodzenia
    • Teleskopowa regulacja długości

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuUchwyt rozpylacza
    KolorGreen
    MateriałWłókno szklane i polipropylen (PP)
    Kod produktu5904447002021