Zobacz więcej Dysze i pistolety do węży ogrodowych, lance do opryskiwacza

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lanca teleskopowa 5 m

Lanca teleskopowa 5 m

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lanca teleskopowa to element stosowany przy opryskiwaczach – umożliwia aplikowanie środków ochronnych nawet na wysokich drzewach i krzewach, bez konieczności korzystania z drabiny. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Lanca teleskopowa montowana jest przy opryskiwaczach ogrodniczych – przyda się na większości działek, ponieważ umożliwia łatwe rozprowadzanie rozmaitych preparatów na wysokich drzewach i krzewach. Będzie służyła Ci przez długi czas, gdyż charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne – wykonana została bowiem z włókna szklanego oraz polipropylenu. Wykorzystywana jest zarówno przez profesjonalnych ogrodników, jak też przez osoby samodzielnie pielęgnujące rośliny w swoich przydomowych ogródkach. Korzystając z produktu, błyskawicznie zaaplikujesz na roślinach środki ochronne, z łatwością przeprowadzając zaplanowane prace. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne akcesoria przydatne na działkach, dlatego z powodzeniem skompletujesz przedmioty najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

    • Elastyczna
    • Odporna na uszkodzenia
    • Teleskopowa regulacja długości

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu5000mm
    KolorGreen
    MateriałWłókno szklane i polipropylen (PP)
    Kod produktu5904447002427