Zobacz więcej Łańcuchy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Sznury, pasy i łańcuchy

Strzałka w prawo

Łańcuchy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łańcuch gospodarczy Diall nierdzewny 8 mm
Strzałka w prawo

Łańcuch gospodarczy Diall nierdzewny 8 mm

74,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łańcuch gospodarczy Diall z nierdzewnego metalu może być wykorzystany do wielu prac w domu, zakładzie czy warsztacie. Szczególnie przyda się osobom, które planują prace na zewnątrz. W takich warunkach gospodarczy łańcuch nierdzewny będzie długo spełniał swoją funkcję nawet pomimo wieloletniego wystawienia na deszcz, śnieg czy słońce.

   Cechy i zalety

    Nierdzewny łańcuch gospodarczy przeznaczony jest do różnorodnego wykorzystania w pobliżu domu, magazynu czy zakładu. Można za jego pomocą łatwiej ciągnąć i przesuwać ciężkie sprzęty, podwieszać maszyny czy półki i tworzyć ogrodzenia, a także szlabany. Jeśli łańcuch ma być wykorzystany poza domem, powinien – tak jak ten – charakteryzować się wysoką odpornością na rdzę. Dzięki temu na pewno nie zacznie się kruszyć pod wpływem korozji ani tracić swojej mocy udźwigowej. To oznacza, że można wykorzystywać go przez długie lata bez jakichkolwiek obaw. Warto przechowywać go na domowej półce, bo to jeden z tych sprzętów, które często przydają się w domu lub jego otoczeniu. Osoby, które lubią spędzać czas na łonie natury, powinny mieć taki sprzęt w samochodzie z myślą o biwakach czy awariach auta i innych maszyn na drodze.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu12m
     KolorSrebrny
     MateriałStal nierdzewna
     MarkaDiall
     Typ jednostki sprzedażyMetr
     Średnica produktu8mm
     Maksymalne obciążenie400kg
     Przeznaczeniedo różnego rodzaju zastosowań
     Kod produktu3663602093961