Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łańcuch zabezpieczający Gerda 10 mm 90 cm z zamkiem

Łańcuch zabezpieczający Gerda 10 mm 90 cm z zamkiem

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Aby zadbać o bezpieczeństwo roweru, warto sięgnąć po łańcuch zabezpieczający Gerda z zamkiem. Pozwoli Ci on na pozostawienie pojazdu bez opieki. Hartowane ogniwa ze stali i mocny zamek, otwierany kluczem, pomogą Ci ochronić Twoją własność. Ponadto produkt został powleczony tekstylną osłoną. Łańcuch świetnie sprawdzi się także do zabezpieczenia wózka lub narzędzi.

   Cechy i zalety

    Jeśli rower jest dla Ciebie głównym środkiem transportu, powinieneś zadbać o jego ochronę. Wybierz łańcuch zabezpieczający Gerda 10 mm 90 cm z zamkiem. Dzięki niemu nie będziesz martwić się o pozostawianie pojazdu w miejscach publicznych bez nadzoru. Posiada on mocny zamek, otwierany kluczem, który dopełnia zabezpieczenia. Łańcuch, wykonany z hartowanych stalowych ogniw, zapewnia trudną do sforsowania barierę. Przy jego pomocy zabezpieczysz również narzędzia lub wózek. Łańcuch Gerda został pokryty tekstylną osłoną w kolorze czarnym. Stanowi ona dodatkową ochronę przed kradzieżą. Pomaga też utrzymać łańcuch w czystości. Długość 90 cm pozwala na komfortowe przypięcie roweru do stojaka. W naszym sklepie znajdziesz także inne rodzaje zabezpieczeń rowerowych.

    • Hartowane ogniwa
    • Osłona tekstylna
    • Mocny zamek

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu900mm
    Średnica produktu10mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałStal, plastik, tekstylny
    Kod produktu5902203333587