Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łańcuch zabezpieczający Smith & Locke 10 x 1000 mm
Strzałka w prawo

Łańcuch zabezpieczający Smith & Locke 10 x 1000 mm

89,98
/ szt.
89,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój rower jest odpowiednio zabezpieczony przed kradzieżą, wyposaż go w prezentowany łańcuch. Za jego pomocą przypniesz jednoślad do stojaka. Jest to produkt wykonany z grubej, wysoce odpornej na próby przecięcia stali. Całość pokryta została osłonką z tkaniny chroniącej metal przed rdzewieniem.

   Cechy i zalety

    Bezpieczeństwo Twojego roweru jest dla Ciebie sprawą pilną i priorytetową? Koniecznie powinieneś zatem posiadać sprawdzony łańcuch, dzięki któremu będziesz mógł pozostawić jednoślad bez opieki na czas przerwy podczas wycieczki. Prezentowany produkt cechuje się wysokim stopniem trwałości i odporności na próby przecięcia oraz warunki atmosferyczne. Nie rdzewieje pod wpływem wilgoci i wiatrów, przez co posłuży Ci przez długi czas. Zajmuje niewiele miejsca, a więc z powodzeniem zabierzesz go ze sobą w plecaku. Jednocześnie jest bardzo giętki, co przyczynia się do łatwości użytkowania go. Łańcuch wykonany został ze stali i posiada osłonkę z tkaniny. Całość utrzymana jest w czarnym kolorze. W naszej ofercie znajdziesz również inne zabezpieczenia rowerowe. Sprawdź koniecznie!

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu100mm
     Grubość produktu40mm
     Średnica produktu10mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MateriałStal
     KolorCzarny
     Kod produktu3663602835011