icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łapka do podnoszenia Pick-Up

Łapka do podnoszenia Pick-Up

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz sposobu na łatwe podnoszenie niewielkich elementów podczas reperowania trudno dostępnych konstrukcji pojazdu? Koniecznie zaopatrz się w proponowaną łapkę pozwalającą na bezproblemowe wykonywanie tego typu zadań. Element stworzony przede wszystkim ze stali jest odporny na zniekształcenia. Proponujemy różne akcesoria przydatne w garażach.

  Cechy i zalety

  Podczas majsterkowania przy samochodzie często masz problem z podnoszeniem niewielkich elementów? Zadanie to ułatwi Ci proponowana łapka, którą wykorzystasz w czasie samodzielnego wykonywania drobnych napraw przy pojeździe. Praktyczny element przyda się również w profesjonalnych serwisach. Wyprodukowany został przede wszystkim ze stali, dzięki czemu przez długi czas zachowa odporność na wyginanie się i pękanie. Posiada poręczny uchwyt, wobec czego operowanie nim jest szczególnie łatwe. Niewielka część umożliwia wygodne przeprowadzenie zaplanowanych prac nawet w trudno dostępnych miejscach. Chcesz wyposażyć swój warsztat w praktyczne narzędzia? Nie może zabraknąć w nim proponowanej łapki. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorMix
   MateriałTworzywo sztuczne i stal
   Kod produktu5906083784002