icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łapka magnetyczna giętka 60 cm

Łapka magnetyczna giętka 60 cm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lubisz majsterkować przy swoim aucie? Przyda Ci się proponowana łapka magnetyczna pozwalająca na łatwe podnoszenie niewielkich stalowych śrubek. Giętkie narzędzie umożliwia bezproblemowe docieranie nawet do trudno dostępnych miejsc. Stworzone zostało przede wszystkim ze stali, wobec czego jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Podczas majsterkowania przy samochodzie często masz problem z podnoszeniem niewielkich śrubek? Z pewnością przypadnie Ci więc do gustu proponowana łapka magnetyczna pozwalająca na sprawne wyciąganie stalowych elementów z trudno dostępnych miejsc. Część cechuje się doskonałą żywotnością – wyprodukowana została przede wszystkim ze stali, wobec czego jest odporna na pęknięcia. Giętki element bezproblemowo wprowadzisz nawet pomiędzy blisko umiejscowione rury. Praktyczne narzędzie przydaje się zarówno w przydomowych garażach, jak też w profesjonalnych serwisach naprawczych. Jeśli lubisz majsterkować i chcesz ułatwić sobie prace naprawcze przy samochodzie, koniecznie zaopatrz się w proponowaną łapkę. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     KolorMix
     MateriałTworzywo sztuczne i stal
     Kod produktu5906083784019