Zobacz więcej Lampy warsztatowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie techniczne

Strzałka w prawo

Lampy warsztatowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Latarka warsztatowa Yato 2 w 1 LED magnet 3 x AA

Latarka warsztatowa Yato 2 w 1 LED magnet 3 x AA

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz sposobu na doświetlenie obszaru pracy w warsztacie? Prezentowana latarka stworzona została więc z myślą o Tobie. Praktyczny model zasilany za pomocą baterii idealnie nadaje się do zastosowania nawet w miejscu oddalonym od gniazdka. Wyposażony został w hak, co pozwala na podwieszenie akcesorium nad obszarem pracy.

   Cechy i zalety

    Podczas reperowania samochodu często masz problem z prawidłowym przeprowadzeniem prac w zaciemnionych miejscach? Koniecznie wyposaż garaż w prezentowaną latarkę warsztatową pozwalającą na łatwe doświetlenie obszaru roboczego. Konstrukcja produktu stworzona została między innymi z metalu oraz gumy, więc akcesorium przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie zasilane za pomocą baterii idealnie nadaje się do zastosowania nawet w miejscu położonym z dala od stałego źródła prądu. Zadowoli Cię funkcjonalność tego modelu, ponieważ wyposażony został w praktyczny hak pozwalający na podwieszenie przedmiotu. Jeśli szukasz sposobu na doświetlenie reperowanej w warsztacie konstrukcji, z pewnością spodoba Ci się prezentowana latarka. Sprawdź teraz!

     Specyfikacja techniczna

     KolorMix
     Kod produktu5906083085130