Zobacz więcej Ławy kominiarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Ławy kominiarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ława kominiarska 0,8 m brąz połysk

Ława kominiarska 0,8 m brąz połysk

89,98
/ szt.
112,48
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ława kominiarska brąz połysk jest niezbędnym elementem wyposażenia dachu. Specjalnie zaprojektowana kratka jest szczególnie ważną częścią dachu, który ma duży spadek. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie ławy przez długie lata. W naszym asortymencie znajdziesz szereg przydatnych akcesoriów dachowych.

   Cechy i zalety

    Kompletujesz zestaw akcesoriów, którym wyposażysz dach? Ława kominiarska 0,8 m brąz połysk zagwarantuje Ci bezpieczny dostęp do urządzeń antenowych i kominiarskich znajdujących się na połaci dachu. Jest to standardowy element, który umieszczany jest na dachu o bardzo dużym spadku. Od wyłazu dachowego należy zamontować go równolegle lub prostopadle do kalenicy. Jest to ważne dla komfortowego poruszania się po powierzchni dachu. Ława kominiarska brąz połysk ma specjalnie opracowaną konstrukcję w formie kratki mocowanej na wspornikach. Jej szerokość jest wystarczająca dla swobodnego użytkowania. Za wytrzymałość odpowiada odporna na uszkodzenia i rdzę stal ocynkowana. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych produktów, które są przeznaczone do montażu na dachu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)26cm
     Waga (kg)3.76kg
     MateriałStal
     KolorBrązowy
     Głębokość (cm)80cm
     Wysokość (cm)3cm
     Kod produktu5902431500102