LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ławy kominiarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Ławy kominiarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ława kominiarska 0,8 m cegła połysk

Ława kominiarska 0,8 m cegła połysk

63,98
/ szt.
79,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ława kominiarska cegła połysk to jeden z niezbędnych elementów dachowych. Zamocujesz ją przy pomocy solidnych wsporników i mocowników. Element pełni funkcję solidnego podestu umieszczanego niedaleko wyłazu. Sprawdź również inne modele ław kominiarskich, które różnią się przede wszystkim kolorystyką i parametrami technicznymi.

   Cechy i zalety

    Ława kominiarska 0,8 m cegła połysk to wykonany ze stali ocynkowanej o grubości dwóch milimetrów element konstrukcyjny, który tworzy podest. Szczególnie jest niezbędny na dachu o dużym spadku. Od strony wyłazu dachowego należy go umieścić prostopadle lub równolegle do kalenicy. Dzięki temu użytkowanie ławy jest wygodniejsze i bezpieczniejsze. Na powierzchni kratki znajdują się antypoślizgowe przytoczenia, dzięki którym obuwie nie wymknie się poza obszar ławy. Obecność tego elementu jest przydatna, gdy okaże się, że musisz sprawdzić urządzenia kominiarskie, antenowe lub wykonać szybką naprawę. To także umożliwi specjalistom sprawne poruszanie się po połaci dachowej. Ława kominiarska cegła połysk montowana jest na wsporniki i mocowniki.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)26cm
     Waga (kg)3.76kg
     MateriałStal
     KolorCeglasty
     Głębokość (cm)80cm
     Wysokość (cm)3cm
     Kod produktu5902431500096