Zobacz więcej Kwiaty rabatowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Kwiaty rabatowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lawenda doniczka 11 cm wysokość 23 cm
Strzałka w prawo

Lawenda doniczka 11 cm wysokość 23 cm

4,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz stworzyć w swoim ogrodzie pachnący zakątek wolny od uciążliwych owadów, to lawenda będzie świetnym wyborem. Roślina w doniczce jest łatwa do przesadzenia w grunt albo do innego pojemnika. Potrzebuje słonecznego, osłoniętego od wiatru stanowiska, aby dać piękne, charakterystyczne, fioletowe kwiaty. Dorosła roślina dorasta do około dwudziestu czterech centymetrów wysokości.

   Cechy i zalety

    Piękne rabaty w ogrodzie nie muszą być tworzone przez egzotyczne rośliny. Klasyczna lawenda zaoferuje nie tylko piękne, fioletowe kwiaty, ale również interesujący zapach. To właśnie on odstraszy komary i inne owady. Roślinę tę możesz zasadzić również w pojemnikach na tarasie albo balkonie. Osłonięte od wiatru i słoneczne stanowisko – właśnie w takich warunkach najlepiej rośnie lawenda. Doniczka 11 cm wysokość 23 cm dołączona do rośliny pozwoli przechować ją bez uszkodzenia systemu korzeniowego aż do momentu przesadzenia w nowe miejsce. Pamiętaj, aby odpowiednio przygotować podłoże. Roślina najpiękniej kwitnie w przepuszczalnej ziemi o odczynie zasadowym. Dorosły okaz może osiągnąć nawet do dwudziestu czterech centymetrów wysokości, stając się atrakcyjną ozdobą ogrodu.

     Specyfikacja techniczna

     Nazwa łacińskaLavandula
     Kolor kwiatówfioletowy
     KolorZielony
     pH glebyAlkaliczna
     Stanowisko do uprawyObszary nasłonecznione, osłonięte
     Kod produktu5902738996165