icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Inne środki izolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Inne środki izolacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lejek do iniekcji Ultrament 5 szt.

Lejek do iniekcji Ultrament 5 szt.

39,98
/ opak.
8
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw lejków do iniekcji budowlanych to uniwersalne rozwiązanie, jeśli chcesz szybko i sprawnie zaaplikować zaprawę uszczelniającą, aby zakryć skutki zarysowania i rozszczelnienia elementów wykonanych z betonu i innych materiałów. Przy pomocy lejka bez trudu przeprowadzisz iniekcję wywierconych w murze oraz ścianach otworów.

   Cechy i zalety

    Zestaw lejków do iniekcji to uniwersalny element wyposażenia, który sprawdzi się przy różnego rodzaju działaniach mających na celu ukrycie zarysowań i szczelin w elementach betonowych oraz żelbetonowych, a także w innego rodzaju materiałach. Wykorzystanie lejka pozwala na wprowadzenie do nich spoiwa uszczelniającego. Tego rodzaju produkt doskonale nadaje się do zastosowania przy przeprowadzaniu prac remontowych, renowacyjnych oraz wykończeniowych – zarówno wewnątrz, jaki i na zewnątrz budynku. Z powodzeniem wykorzystasz go również w warsztacie majsterkowicza. Przy pomocy narzędzia wykonasz iniekcję wywierconych w murze otworów, korzystając np. z klejów, uszczelniaczy i zapraw uszczelniających. Ułatwia on aplikację preparatów, dzięki czemu niezbędne prace przeprowadzisz szybko i sprawnie.

    • Wygodna aplikacja produktu suchy mur
    • Widoczne zejście płynu
    • Wymiary opakowania: 38 x 18 x 7 cm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu5
    Waga (kg)0.16kg
    Kod produktu4002019860978