icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Lejki i oliwiarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Lejki i oliwiarki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lejek do paliwa i oleju Yato 2 części

Lejek do paliwa i oleju Yato 2 części

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastanawiasz się, jak uzupełnić zbiornik z paliwem lub olejem bez ryzyka rozlania preparatu? Zrobisz to bezproblemowo za pomocą proponowanego lejka umożliwiającego łatwe wlewanie środka. Model wyprodukowany z polipropylenu przez długi czas zachowa nieskazitelny stan. Elastyczna rurka wlewu idealnie sprawdza się nawet podczas pracy w trudno dostępnym miejscu.

  Cechy i zalety

  Obawiasz się, że podczas uzupełniania poziomu paliwa lub oleju w samochodzie, preparat w niekontrolowany sposób wydostanie się poza zbiornik? Koniecznie zaopatrz się w proponowany lejek umożliwiający precyzyjne wlewanie środka bez ryzyka jego rozlania. Akcesorium stworzone z polipropylenu przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne – doskonale nadaje się do wielokrotnego użytku. Posiada elastyczną rurkę wlewu, co pozwala na bezproblemowe użytkowanie go nawet w miejscu o ograniczonej dostępności. Dwuczęściowa konstrukcja jest łatwa w przechowywaniu oraz transporcie. Jeśli chcesz, aby Twój garaż stał się funkcjonalną strefą majsterkowania przy samochodzie, nie zapomnij wyposażyć go w proponowany lejek. Sprawdź bogatą ofertę akcesoriów warsztatowych już teraz!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaYato
   Długość produktu135mm
   KolorMix
   MateriałPolipropylen (PP)
   Kod produktu5906083906923