icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Lejki i oliwiarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Lejki i oliwiarki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lejek plastikowy

Lejek plastikowy

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny lejek posłuży Ci do łatwego wlewania różnych płynów, np. paliwa czy płynu chłodzącego. Produkt został wykonany z wytrzymałego plastiku, który wykazuje odporność na działanie czynników zewnętrznych i różnych substancji chemicznych. Elastyczna, specjalnie uformowana końcówka jest bardzo łatwa w użyciu, a wygodny zaczep umożliwia stabilne przymocowanie lejka tak, aby zapobiec rozlaniu płynu.

   Cechy i zalety

    Praktyczny lejek stanowi niezbędne wyposażenie każdego samochodu i nie tylko. Produkt doskonale nadaje się do uzupełniania olejów, paliwa, płynu chłodzącego czy płynu spryskiwacza. Wykonanie z wytrzymałego plastiku sprawia, że element jest bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych i różnego rodzaju substancji chemicznych, co zapewnia szeroki zakres użytkowania. Lejek posiada prostą, elastyczną końcówkę, którą łatwo i stabilnie umieścisz w odpowiednim otworze. U góry narzędzia znajduje się wygodny zaczep, za pomocą którego unieruchomisz lejek. Dzięki temu wlewanie przebiegnie łatwiej i szybciej, bez rozlewania płynu. Powierzchnia w kolorze czarnym sprawia, że powstałe podczas pracy zabrudzenia nie są widoczne.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Średnica produktu10mm
     KolorCzarny
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905620014183