LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Lepik do papy

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja dachu

Strzałka w prawo

Lepik do papy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lepik Matizol na zimno do papy 9 kg

Lepik Matizol na zimno do papy 9 kg

97,28
/ szt.
10,81
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lepik do papy znajdzie zastosowanie podczas renowacji lub wykańczania Twoich pokryć dachowych. Cechuje się znakomitą wytrzymałością, ponieważ jest odporny na szkodliwe działanie słabych kwasów i zasad, agresywnych związków z gruntu, a także wilgoć. Aplikacja preparatu jest prosta – nie trzeba go podgrzewać i rozprowadza się go za pomocą szczotki.

   Cechy i zalety

    Lepik do papy z pewnością sprawdzi się podczas wykańczania lub renowacji Twoich pokryć dachowych. Stanowi idealną ochronę przed szkodliwym działaniem wilgoci, słabych kwasów i zasad oraz agresywnych związków z gruntu, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałą trwałością i wytrzymałością. Sposób nakładania lepiku jest niezwykle łatwy – aplikuje się go na zimno za pomocą szczotki, w związku z czym nie trzeba poświęcać czasu na podgrzewanie masy. Produkt sprawdza się także przy tworzeniu hydroizolacji, zatem cechuje się szerokimi możliwościami zastosowania. W naszej ofercie lepik dostępny jest też w mniejszym opakowaniu, więc zaopatrzysz się w dokładnie taką ilość preparatu, jaka jest Ci potrzebna do wykonania Twoich zadań.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMatizol
     BazaNa bazie bitumu
     Czas schnięcia24 godziny
     Metoda aplikacjiPędzel
     KolorCzarny / brunatno - czarny
     Kod produktu5907516987588