Zobacz więcej Chemia i akcesoria do oczek wodnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Oczka wodne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lilia wodna z gąbki Greenmill fi 28 cm biała

Lilia wodna z gąbki Greenmill fi 28 cm biała

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta imitacja to świetna alternatywa dla żywych ozdób, które uatrakcyjniają Twoje obiekty wodne. Produkt wykonano z trwałych materiałów, które zapewniają mu odporność na działanie zmiennych warunków pogodowych – wyrób nie uszkodzi się wskutek deszczu, wiatru oraz intensywnego słońca, dzięki czemu posłuży Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Chcesz uatrakcyjnić wygląd swojego stawu lub oczka wodnego? W tym celu świetnie sprawdzi się oferowany w tym miejscu produkt, który wykonano na wzór żywej lilii wodnej. Wyrób w prosty sposób umieścisz na powierzchni wody – możesz ulokować go pomiędzy prawdziwymi roślinami rosnącymi przy brzegu lub swobodnie usytuować na środku obiektu. Średnicę kwiatu oraz jego odcień dobrano tak, by wyglądał on bardzo naturalnie – do złudzenia przypomina prawdziwą lilię, dzięki czemu stworzona przez Ciebie kompozycja będzie wyglądać niezwykle naturalnie. Wyrób stworzono z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów – zachowa swój pierwotny wygląd pomimo intensywnych deszczy, mocnych wiatrów oraz szkodliwego działania promieni UV, dzięki czemu posłuży Ci przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaGreenmill
     KolorBiały
     MateriałGąbka
     Kod produktu5904842672119