Zobacz więcej Linki holownicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Linki holownicze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lina holownicza Vorel z hakiem 3500 kg

Lina holownicza Vorel z hakiem 3500 kg

41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Twój samochód wymaga holowania? Przyda Ci się proponowana lina holownicza – warto zawsze mieć ją w pogotowiu. Praktyczny produkt wyposażony został w zabezpieczenie przed wypięciem. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wyprodukowany został z polipropylenu oraz odlewanej stali. Proponujemy również inne akcesoria garażowe.

   Cechy i zalety

    Brak odpowiednich akcesoriów może uniemożliwić bezpieczne holowanie auta – proponowana lina to produkt pozwalający na prawidłowe połączenie pojazdów. Element wyprodukowany z polipropylenu oraz odlewanej stali przez jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażony został w zabezpieczenie przed wypięciem, co jest istotne w czasie holowania pojazdu w ruchu drogowym. W zestawie znajdziesz również hak, dzięki czemu nie musisz dokupować go we własnym zakresie. Produkt znajduje zastosowanie zarówno w przydomowych garażach, jak też w profesjonalnych serwisach – warto mieć go w pogotowiu. Jeśli chcesz wyposażyć warsztat w funkcjonalne akcesoria, z pewnością powinna znaleźć się w nim proponowana lina holownicza. Sprawdź ofertę teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVorel
     KolorMix
     MateriałStal ocynkowana i polipropylen (PP)
     Kod produktu5906083822001