icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Liny i sznury

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Sznury, pasy i łańcuchy

Strzałka w prawo

Liny i sznury

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lina Stahl polipropylenowa 8 mm mix kolorów

Lina Stahl polipropylenowa 8 mm mix kolorów

6,18
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Lina polipropylenowa stanowi produkt, który ma szeroki wachlarz zastosowania. Dzięki swojej wytrzymałości jest niezbędny w budownictwie, a dzięki właściwościom higroskopijnym pozwala na wykorzystanie w rybołówstwie czy transporcie morskim. Lina odporna jest na zmieniające się warunki atmosferyczne i działanie środków chemicznych, pozwalając na bezpieczne użytkowanie przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Pleciona lina polipropylenowa dzięki swoim właściwościom jest niezbędnym wyposażeniem na każdym placu budowy czy w garażu. Lina jest miękka i odporna na rozciąganie oraz na skręcanie, nie odkształca się, zachowując swoje cechy użytkowe nawet w ekstremalnych warunkach. Produkt nie wchłania wody, unosząc się swobodnie na powierzchni co sprawia, że jest cenionym materiałem w rybołówstwie i transporcie morskim. Lina odporna jest także na działanie substancji chemicznych oraz na wysoką temperaturę, dzięki czemu jest trwała i bezpieczna w użytkowaniu przez długi czas. W miarę Twoich potrzeb i funkcji jakie ma sprawować lina możesz z łatwością wykonywać z niej specjalne sploty i pętle czy też łączyć ją z komponentami takimi jak haki czy karbińczyki.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu0.18m
   Średnica produktu230mm
   Maksymalne obciążenie735kg
   Typ opakowaniam
   MateriałPolipropylen (PP)
   KolorMix
   Kod produktu3663602240112