Zobacz więcej Linki holownicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Linki holownicze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Linka holownicza taśmowa hak 3 t

Linka holownicza taśmowa hak 3 t

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Linka holownicza taśmowa, służy do holowania pojazdów. Produkt ma kolor pomarańczowy, który jest dobrze widoczny na drodze, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa. Linkę wyposażono w dwa haki do zaczepienia o pojazdy. Ponadto linka taśmowa jest łatwa do złożenia i zajmuje niewiele miejsca w bagażniku, dzięki czemu można ją zabierać w krótkie i długie trasy.

   Cechy i zalety

    Linka holownicza jest przeznaczona do holowania pojazdów. Produkt sprawdzi się podczas awarii, która może zdarzyć się w krótkiej lub w długiej trasie. Posiadanie w bagażniku linki holowniczej jako podstawowe wyposażenie pomocnicze, może przydać się w różnych nieoczekiwanych sytuacjach. Linka może być przydatna Tobie, a także innym uczestnikom ruchu drogowego. Oferowany tutaj produkt jest przeznaczony do holowania pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej 3000 kilogramów. Pomarańczowy kolor produktu wpływa na jego widoczność, zwiększając bezpieczeństwo na drodze. Wyrób jest już wyposażony w dwa haki, przeznaczone do zaczepiania o pojazd. Linka taśmowa jest płaska i nie zajmuje wiele miejsca w bagażniku. Dzięki zwartemu splotowi nie chłonie wody, przez co jest częściowo odporna na wilgoć.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
     Długość całkowita4m
     Maksymalne obciążenie3t
     W zestawie2 haki
     Grupa kolorystycznaPomarańczowy
     KolorPomarańczowy
     Kod produktu5905620015340