Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Linka zabezpieczająca Gerda z zamkiem 10 x 1200 mm

Linka zabezpieczająca Gerda z zamkiem 10 x 1200 mm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Linka zabezpieczająca Gerda z zamkiem zwiększy bezpieczeństwo Twojego roweru. Wykonana z plecionej stalowej linki, stanowi wytrzymałe zabezpieczenie dla pojazdu. Przypięcie wyposażone jest w solidny zamek otwierany kluczem. Produkt posiada także plastikową osłonę. Pokrycie linki wykonane jest z PVC. Linką Gerda bez trudu zabezpieczysz także wózek oraz narzędzia.

   Cechy i zalety

    Korzystanie z roweru często wiąże się z koniecznością pozostawienia pojazdu w miejscu publicznym bez nadzoru. Na takie okazje warto być dobrze przygotowanym. Linka zabezpieczająca Gerda z zamkiem 10 x 1200 mm posłuży Ci do przypięcia roweru w wybranym przez Ciebie miejscu. Wykonane ze stali zabezpieczenie z powłoką PVC, pomoże ochronić Twoją własność. Pleciona linka i zamek zamykany na klucz są gwarancją bezpieczeństwa. Produkt umożliwia także przypięcie wózka lub narzędzi. Dzięki plastikowej osłonie unikniesz zarysowań. Linka zabezpieczająca Gerda ma długość 120 cm. Pozwala to na pewne i jednocześnie swobodne przypięcie wartościowego pojazdu lub sprzętu. Produkt jest funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Jeśli szukasz zabezpieczeń rowerowych o innych parametrach, znajdziesz je w ofercie naszego sklepu.

    • Linka pleciona
    • Plastikowa osłona
    • Solidny klucz

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1200mm
    Średnica produktu10mm
    Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5902203333686