Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Linka zabezpieczająca Smith & Locke 8 x 1500 mm
Strzałka w prawo

Linka zabezpieczająca Smith & Locke 8 x 1500 mm

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana linka zabezpieczająca przyda się zarówno wielbicielom rowerowych wędrówek, jak i przezornym właścicielom gospodarstw. Posłuży w celu przypięcia jednośladu na czas postoju lub jako dodatkowe zamknięcie bramy wjazdowej na posesję czy domku na działce rekreacyjnej. Produkt wykonany został z plecionej stali i pokryty jest elastyczną osłonką z PCV.

   Cechy i zalety

    Nieczęsto jeździsz rowerem, zależy Ci więc na tym, aby zabezpieczenie stosowane na czas postoju służyło także wtedy, kiedy jednoślad stoi nieużywany w schowku? Prezentowana linka spełni Twoje oczekiwania. Jest to produkt, który wykorzystasz w przerwach rowerowych wędrówek, by przypiąć dwukołowiec i tym samym zabezpieczyć go przed kradzieżą. Przyda się także w gospodarstwie domowym jako dodatkowe zamknięcie bramy wjazdowej, drzwi od schowka czy do owinięcia przeznaczonych do transportu mebli ogrodowych. Linka wykonana została z plecionej stali i pokryta jest osłoną z PCV. Cechuje się dużą elastycznością i wysokim stopniem odporności na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Nie ulega korozji i nie niszczeje pod wpływem deszczów oraz intensywnych wiatrów. Wypróbuj sam!

     Specyfikacja techniczna

     Grubość produktu8mm
     Średnica produktu8mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MateriałPlecionka stalowa
     Kod produktu3663602834960