Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa bateryjna uzbrojona 15 x 1/2"

Listwa bateryjna uzbrojona 15 x 1/2"

34,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa bateryjna uzbrojona wykonana została z mosiądzu, dzięki czemu jest odporna na działanie wilgoci, typowej dla łazienek. Pozwoli Ci ona na precyzyjny montaż instalacji wodnej, gdyż dzięki niej baterię możesz sprawnie zainstalować w punktach przyłączeniowych. Możesz ją przymocować samodzielnie, bazując wyłącznie na najprostszych narzędziach.

   Cechy i zalety

    Listwa bateryjna uzbrojona przeznaczona jest do montażu w instalacji C.W.U. i Z.W.U. Wykonana została z mosiądzu, dzięki czemu jest ona odporna na działanie szkodliwych czynników, takich jak wilgoć, czy wysoka temperatura, więc cechuje się ona długotrwałą żywotnością. Przeznaczona jest do sprawnego mocowania instalacji wodnej, dzięki czemu baterię możesz precyzyjnie zamontować w punktach przyłączeniowych. Listwa jest prosta w montażu, którego możesz dokonać samodzielnie – dzięki temu możesz zoptymalizować koszty związane z remontem. Wymiary listwy umożliwiają zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy zaworami a punktami odprowadzania wody do kanalizacji. W oferowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje listw, dzięki czemu produkt możesz jeszcze lepiej dopasować do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5907813557408