Zobacz więcej Uchwyty na narzędzia

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Porządek i magazynowanie

Strzałka w prawo

Uchwyty na narzędzia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa magnetyczna do narzędzi Yato 50 cm

Listwa magnetyczna do narzędzi Yato 50 cm

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa Yato z pewnością zachwyci każdego użytkownika, dla którego istotną kwestią jest utrzymanie porządku we własnym warsztacie. Jest to stalowy profil wypełniony magnesem, który z łatwością utrzyma wszelkie metalowe narzędzia do niego przyczepione. Dziki takiemu rozwiązaniu Twoje młotki i śrubokręty będą się zawsze znajdowały na swoim miejscu.

   Cechy i zalety

    Listwa Yato znajdzie zastosowanie w każdym profesjonalnym zakładzie samochodowym, jak również w przydomowym warsztacie. Umożliwia bowiem skuteczne porządkowanie rozmaitych narzędzi, które nie miały dotąd własnego miejsca. Listwa ta wykonana została ze stalowego profilu wypełnionego magnesem, zatem będzie doskonałym pomysłem na przechowywanie wszelkich metalowych akcesoriów. Dodatkowo cechuje się niebywale wysoką odpornością na obciążenia, więc możesz na niej zawiesić wszelkie młotki, śrubokręty i inne elementy, nie martwiąc się o wytrzymałość produktu. Cechuje się on niebywale łatwym montażem, który można przeprowadzić nie tylko na ścianach ceglanych, lecz również betonowych, drewnianych czy wykonanych z płyty gipsowej.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Szerokość produktu500mm
     MateriałStal
     Kod produktu5906083908354