Zobacz więcej Listwy przypodłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo

Listwy przypodłogowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa przypodłogowa MDF Foge LB1 100 16 x 100 x 2000 mm biały półmat
Strzałka w prawo

Listwa przypodłogowa MDF Foge LB1 100 16 x 100 x 2000 mm biały półmat

32,98
/ szt.
16,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa podłogowa doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju wnętrzach. To świetny sposób na zakrycie szczeliny pomiędzy posadzką, a ścianą. Produkt zabezpieczy elewacją przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami oraz zabrudzeniami, przez co będzie się ona znakomicie prezentowała w pomieszczeniu. Produkt jest dostępny w kolorze białym oraz w innych wariantach.

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt to listwa przypodłogowa. Świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach obiektów mieszkalnych jak i użytkowych, co sprawia, że jest bardzo praktyczna. To doskonały sposób na praktyczne oraz bezpieczne zakrycie przerwy pomiędzy posadzką, a elewacją. Listwa będzie doskonale chroniła ścianę przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi, przez co zachowa ona świetny wygląd przez długi okres czasu. Poza doskonałym zabezpieczeniem, produkt będzie również elementem ozdobnym w pomieszczeniu. Odnowiona podłoga razem z listwą i ścianą będzie stanowiła estetyczną całość. Biały kolor z półmatowym wykończeniem świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie ważną rolę pełnią prostota oraz oszczędność formy.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały półmat
     MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
     Kod produktu5908283371143