Zobacz więcej Listwy wykończeniowe i dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa przypodłogowa MDF Foge LB2 16 x 100 x 2000 mm biały półmat
Strzałka w prawo

Listwa przypodłogowa MDF Foge LB2 16 x 100 x 2000 mm biały półmat

32,98
/ szt.
16,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu tego rodzaju listwy skutecznie zabezpieczysz domowy parkiet przed deformacją. Produkt ten bowiem uniemożliwia przedostawanie się wilgoci oraz kurzu pod powierzchnię klepek, szczelnie zakrywając szczelinę pomiędzy ścianą i podłogą. Element posłuży Ci także jako elegancki dodatek wnętrz, ponieważ posiada estetyczną, białą barwę o półmatowym wykończeniu.

   Cechy i zalety

    Listwa przypodłogowa posłuży Ci jako uzupełnienie ściennych i podłogowych okładzin. Produkt ten przeznaczony jest do przymocowania na styku podłogi oraz ściany, estetycznie ukrywając znajdującą się pomiędzy nimi szczelinę. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł także zakryć przewody instalacyjne i tym samym zabezpieczysz je przed dziećmi oraz zwierzętami. Produkt posiada białą barwę, która najlepiej komponuje się z powierzchniami utrzymanymi w jasnych, monochromatycznych odcieniach. Nieprzeciętne właściwości wytrzymałościowe, którymi cechuje się użyta w produkcji płyta MDF, chroni powierzchnię listwy przed uszkodzeniami, jakie mogą wynikać z jej długotrwałego eksploatowania. W naszym asortymencie znajdziesz ten produkt także w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały półmat
     Kod produktu5908283371273