Zobacz więcej Łomy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Łomy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łom sześciokątny Top Tools 13,5 mm
Strzałka w prawo

Łom sześciokątny Top Tools 13,5 mm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łom sześciokątny Top Tools będzie nieocenioną pomocą w trakcie prac remontowych lub budowlanych. Wykonane ze stali, narzędzie zostało zabezpieczone przed korozją i ma hartowaną końcówkę. Co więcej, łom ma wygiętą głowicę, dzięki której posługiwanie się nim jest łatwiejsze. Łom może też pełnić funkcję wyciągacza do gwoździ.

   Cechy i zalety

    Łom sześciokątny Top Tools 13,5 mm to poręczne i przydatne narzędzie, które warto mieć przy sobie podczas różnorakich prac remontowych i budowlanych. Łom może pełnić funkcję wyciągacza do gwoździ. Wykonany ze stali, łom ma wygiętą głowicę. Taka budowa sprawia, że używanie narzędzia jest łatwiejsze. Końcówka łomu jest hartowana. Co więcej, łom został też zabezpieczony przed korozją. Zastosowane rozwiązania przekładają się na wytrzymałość łomu, dzięki czemu narzędzie posłuży Ci dłużej. Łom sześciokątny Top Tools jest długości 600 mm i ma ostrze o szerokości 25,7 mm. Przekrój łomu jest sześciokątny. W asortymencie Castoramy znajdziesz też inne narzędzia przydatne w pracach remontowo-budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

    • Głowica wygięta ułatwiająca pracę
    • Wyciągacz do gwoździ
    • Hartowana końcówka
    • Zabezpieczony przed korozją

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTop Tools
    Długość produktu600mm
    Szerokość produktu25.7mm
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5902062032348