Zobacz więcej Łomy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Łomy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łom Topex wyprofilowany 750 mm 100 stopni
Strzałka w prawo

Łom Topex wyprofilowany 750 mm 100 stopni

67,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łom to produkt, który przyda Ci się podczas wykonywania wielu prac remontowych oraz budowlanych. Jest niezwykle funkcjonalny, ponieważ stosując go możesz np. podważyć ciężar lub rozkruszyć twardą powierzchnię. Wykonany został ze stali, za sprawą czego cechuje się długotrwałą żywotnością. Proponujemy różne rodzaje tego produktu, więc możesz wybrać łom spełniający Twoje wymagania.

   Cechy i zalety

    Łom wykonany został ze stali, dzięki czemu będzie służył Ci przez długi czas. Stosowany jest podczas prac remontowo-budowlanych, ponieważ umożliwia sprawne podważanie ciężarów, czy rozłupywanie twardych powierzchni – jest zatem niezwykle funkcjonalny. Materiał, z którego został wykonany, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc czego łom nie pęka oraz nie wygina się podczas jego stosowania. Możesz zastosować go nie tylko podczas skomplikowanych prac budowlanych, ale też w czasie wykonywania drobnych remontów – przyda się w każdym przydomowym warsztacie. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, a zatem możesz z powodzeniem wybrać łom najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

    • Wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej
    • Odporny na zniekształcenia
    • Wyprofilowany
    • Owalny przekrój
    • Kąt nachylenia większej końcówki 100°

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu750mm
    Szerokość produktu37.4mm
    MateriałStal
    Kod produktu5902062045041