Zobacz więcej Łomy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Łomy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łom Topex wyprofilowany 900 mm 100 stopni
Strzałka w prawo

Łom Topex wyprofilowany 900 mm 100 stopni

77,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łom to produkt, który umożliwia sprane podważanie ciężarów, czy kruszenie twardych powierzchni – zatem przyda Ci się podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych. Powstał ze stali, za sprawą czego cechuje się długotrwałą żywotnością. Proponujemy różne rodzaje łomów, więc możesz z łatwością wybrać produkt spełniający Twoje oczekiwania.

   Cechy i zalety

    Łom przyda Ci się podczas wykonywania wielu prac remontowo-budowlanych. Jest niezwykle funkcjonalny, ponieważ umożliwia np. sprawne podważanie ciężarów, czy kruszenie twardych powierzchni. Powstał ze stali, czyli materiału cechującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne – dzięki temu nie pęka oraz nie wygina się podczas jego użytkowania. Przyda się zarówno firmom budowlanym, jak też osobom, które zamierzają samodzielnie wykonać drobny remont. Stosując go możesz zapewnić sobie profesjonalny efekt bez konieczności zatrudniania specjalisty – zatem zoptymalizujesz koszty remontu. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje łomów, dzięki czemu możesz z powodzeniem wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

    • Wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej
    • Odporny na zniekształcenia
    • Wyprofilowany
    • Owalny przekrój
    • Kąt nachylenia większej końcówki 100°

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu900mm
    Szerokość produktu39.3mm
    MateriałStal
    Kod produktu5902062045058