icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo

Łopata do śniegu Arctic

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopata do śniegu Arctic
168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Łopata przeznaczona jest do odśnieżania. Korzystając z niej, z łatwością usuniesz śnieg sprzed wejścia do domu, zapobiegając poślizgnięciu się na jego uklepanej powierzchni. Precyzyjnie wyprofilowany uchwyt doskonale dopasowuje się do dłoni, co minimalizuje odczuwanie zmęczenia rąk w czasie pracy. W proponowanej ofercie znajdziesz łopaty różnych rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Łopata przyda Ci się w zimowym sezonie – przeznaczona jest bowiem do odśnieżania. Jest odporna na wyginanie się oraz pękanie pod wpływem ciężaru, więc będzie służyć Ci przez długi czas. Cechuje się sporym rozmiarem, zatem stosując ją, błyskawicznie usuniesz śnieg nawet z dużych powierzchni. Odśnieżając chodnik przed domem, zmniejszysz ryzyko poślizgnięcia się podczas wchodzenia do budynku. Łopata wykończona została z wyjątkową precyzją, dzięki czemu śnieg nie zsuwa się z niej podczas pracy. Uchwyt wykonany został z aluminium i jest wyjątkowo lekki – zapobiega to szybkiemu odczuwaniu zmęczenia rąk w czasie pracy. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje łopat, więc z łatwością wybierzesz model, który najlepiej sprawdzi się podczas odśnieżania Twojej posesji.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość uchwytu830mm
   Szerokość produktu800mm
   MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
   Kod produktu5905197140575