Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopata do śniegu Arctic

Łopata do śniegu Arctic

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łopata przeznaczona jest do odśnieżania. Korzystając z niej, z łatwością usuniesz śnieg sprzed wejścia do domu, zapobiegając poślizgnięciu się na jego uklepanej powierzchni. Precyzyjnie wyprofilowany uchwyt doskonale dopasowuje się do dłoni, co minimalizuje odczuwanie zmęczenia rąk w czasie pracy. W proponowanej ofercie znajdziesz łopaty różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Łopata przyda Ci się w zimowym sezonie – przeznaczona jest bowiem do odśnieżania. Jest odporna na wyginanie się oraz pękanie pod wpływem ciężaru, więc będzie służyć Ci przez długi czas. Cechuje się sporym rozmiarem, zatem stosując ją, błyskawicznie usuniesz śnieg nawet z dużych powierzchni. Odśnieżając chodnik przed domem, zmniejszysz ryzyko poślizgnięcia się podczas wchodzenia do budynku. Łopata wykończona została z wyjątkową precyzją, dzięki czemu śnieg nie zsuwa się z niej podczas pracy. Uchwyt wykonany został z aluminium i jest wyjątkowo lekki – zapobiega to szybkiemu odczuwaniu zmęczenia rąk w czasie pracy. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje łopat, więc z łatwością wybierzesz model, który najlepiej sprawdzi się podczas odśnieżania Twojej posesji.

    • Łatwa w użyciu

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŁopata do śniegu
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Długość uchwytu830mm
    Szerokość produktu800mm
    MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5905197140575