LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopata do śniegu Prosperplast Alpinus Eco ILT55

Łopata do śniegu Prosperplast Alpinus Eco ILT55

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łopatę wykorzystasz podczas zimy do odśnieżania swojej posesji. Produkt posiada szeroką szuflę oraz wygodny uchwyt, co pozwala na wygodne i dokładne odgarnianie śniegu. Dzięki aluminiowemu wykończeniu element jest odporny na pękanie pomimo styczności z twardymi podłożami. Produkt posłuży Ci do długotrwałej pracy, ponieważ posiada trwałą budowę, odporną na szkodliwy wpływ niskich temperatur.

   Cechy i zalety

    Łopata stanowi praktyczne akcesorium, które ułatwi Ci prace porządkowe wykonywane zimą. Dzięki jej wykorzystaniu szybko i dokładnie odśnieżysz swoje podwórko, ułatwiając tym samym swobodne przejście do domu. Produkt posiada szeroką szuflę, dzięki której będziesz mógł jednorazowo odgarniać duże fałdy śniegu. Ponadto została wykończona listwą aluminiową, przez co nie ulega uszkodzeniom pomimo natrafienia na kamień, co wpływa na jej długą żywotność. Łopata posiada ergonomiczny, wyprofilowany uchwyt, który ułatwi Ci pewne trzymanie produktu i tym samym wygodne i sprawne jego użytkowanie. Łopata jest odporna na szkodliwy wpływ czynników pogodowych, dlatego będziesz mógł wykonywać prace przy jej użyciu nawet w skrajnie niskich temperaturach

    • Odporna na temperatury do -32°C

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu320mm
    Szerokość produktu410mm
    MateriałMetal i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5905197141763