Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopata do śniegu Prosperplast Alpinus IL3TB 1,2 kg

Łopata do śniegu Prosperplast Alpinus IL3TB 1,2 kg

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łopata przeznaczona jest do odśnieżania, dlatego przyda się w większości gospodarstw domowych. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ posiada metalowe okucie głowicy odporne na pękanie pod wpływem ciężaru śniegu. Po zastosowaniu produktu zaleca się posypanie odśnieżanej powierzchni solą lub piachem, co zapobiegnie powstaniu na niej śliskiej powłoki.

   Cechy i zalety

    Łopata z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ przeznaczona jest do odśnieżania chodników oraz ścieżek. Metalowe okucie głowicy zapewnia produktowi długotrwałą żywotność – jest on odporny na wyginanie się oraz pękanie pod wpływem ciężaru śniegu. Usuwając śnieg sprzed wejścia do domu, zminimalizujesz ryzyko poślizgnięcia się podczas użytkowania chodnika. Łopata wyposażona została w wygodny uchwyt zapewniający poczucie komfortu w czasie pracy. Produkt wyprofilowany został z wyjątkową precyzją, co zapobiega zsuwaniu się z niego śliskiego śniegu. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje łopat, wobec czego z powodzeniem wybierzesz model adekwatny do Twoich oczekiwań.

    • Nowoczesna łopata o świetnych parametrach

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1450mm
    Szerokość produktu550mm
    Kod produktu5905197141275