Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopata piaskowa z metalowym trzonkiem 125 cm

Łopata piaskowa z metalowym trzonkiem 125 cm

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łopata piaskowa umożliwi Ci wykonanie prac budowlanych. Sprawdzi się także w ogrodzie. Narzędzie wykonane zostało z twardej stali. Dzięki temu jest odporne na złamanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Stabilny uchwyt ułatwia wygodne trzymanie łopaty i znacznie podnosi komfort pracy. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz też inne narzędzia trzonowane.

   Cechy i zalety

    Łopata piaskowa z metalowym trzonkiem 125 cm jest produktem, który ułatwi Ci wykonanie prac budowlanych. Sprawdzi się także w ogrodzie i na polu. Trzon wykonany jest z metalu. Dzięki temu wykazuje dużą odporność na złamanie czy uszkodzenia mechaniczne. Stabilny uchwyt ułatwia trzymanie łopaty i znacznie podnosi komfort pracy. Łopata piaskowa z metalowym trzonkiem pomoże Ci między innymi w przekopaniu ogródka i napowietrzeniu gruntu. Pomocna okaże się także podczas ładowania piachu czy żwiru do betoniarki. Trzon produktu został zaprojektowany tak, byś nie musiał się schylać. Dzięki temu zachowasz bezpieczną dla kręgosłupa postawę. Nie będziesz czuł dyskomfortu w czasie wypełniania obowiązków. Sprawdź też inne narzędzia trzonowane w szerokim asortymencie sklepów Castorama.

    • Twardość stali 45 hrc
    • Trzon metalowy powlekany
    • Stabilny uchwyt
    • Wysoka jakość i wytrzymałość produktu

    Specyfikacja techniczna

    Typ uchwytuD
    Materiał trzonkaMetal i tworzywo sztuczne
    MateriałStal
    Kod produktu5903755123732