Zobacz więcej Czyszczenie kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Czyszczenie kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopatka do popiołu NORDflam

Łopatka do popiołu NORDflam

21,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łopatka do popiołu metalowa NORDflam znajdzie zastosowanie podczas czyszczenia i eksploatacji pieca kominkowego. Produkt sprawi, że czynności związane z obsługą kominka staną się wygodne i łatwe. Dzięki łopatce nałożysz drewno do pieca chroniąc skórę przed poparzeniem, a także wygodnie zbierzesz popiół, zalegający na palenisku.

   Cechy i zalety

    Łopatka do popiołu metalowa NORDflam to narzędzie, które wykorzystasz podczas eksploatacji pieca kominkowego. Produkt usprawni wykonywanie codziennych czynności porządkowych, dzięki którym będziesz zadowolony z efektu spalania. Łopatka przyda się podczas nakładania drewna do rozgrzanego pieca kominkowego, ale również zmniejszy ryzyko poparzenia skóry. Trzonek łopatki jest na tyle długi, by podczas dokładania opału Twoje dłonie pozostały w bezpiecznej odległości od pieca. Produkt wykorzystasz również podczas wybierania popiołu, który zalegał na palenisku i zmniejszał dopływ tlenu potrzebnego do dobrego spalania. Stosując łopatkę wygodnie zbierzesz popiół i udrożnisz ruszt, dzięki czemu płomień będzie bardziej intensywny.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu600mm
     Szerokość produktu100mm
     Wysokość produktu20mm
     KolorNiebieski
     MateriałStal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5904341517096