Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopatka do soli drogowej Prosperplast
Strzałka w prawo

Łopatka do soli drogowej Prosperplast

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przydatnym akcesorium do każdego gospodarstwa domowego jest łopatka do posypywania z serii Sharkie – ułatwi Ci wszelkie prace związane z rozprowadzaniem sypkich substancji. Dozownik ten posłuży Ci do wygodnego siania lub nawożenia w ogrodzie, a także w zimie – do pokrywania ścieżki piaskiem czy solą. Łopatka pomoże Ci równomiernie rozprowadzić dany wyrób.

   Cechy i zalety

    Chcesz mieć możliwość precyzyjnego rozprowadzania sypkich substancji? Masz szansę zaopatrzyć się w profesjonalne akcesorium, które ułatwi Ci wiele czynności w gospodarstwie domowym. Łopatka do posypywania jest wygodnym narzędziem ręcznym – niewielkie wymiary i niska waga pozwolą Ci nią łatwo operować, a także przechować i przenieść z miejsca na miejsce. Dozownik z serii Sharkie możesz wykorzystać do różnych czynności wykonywanych na zewnątrz budynku – posłuży Ci na przykład do siania, nawożenia czy rozsypywania soli, piasku lub grysu. Uniwersalna łopatka przyda Ci się więc zarówno zimą, jak i latem. Dzięki niej możesz szybko dostosować oblodzoną ścieżkę do bezpiecznego stanu czy umożliwić pojazdom ruszenie z miejsca podczas mroźnego poranka.

    • Budowa dozownika pozwala na łatwy i szybki załadunek bez konieczności użycia rękawic

    Specyfikacja techniczna

    MarkaProsperplast
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5905197199542