icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Czyszczenie kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Czyszczenie kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopatka duża NORDflam z drewnianą rączką

Łopatka duża NORDflam z drewnianą rączką

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalna stalowa łopatka z drewnianym trzonkiem w kolorze niebieskim stanowi doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz w prosty sposób załadować węgiel, pellet lub innego rodzaju materiał grzewczy do wnętrza pieca grzewczego, pieca kominkowego lub kominka. Produkt ten umożliwi Ci także błyskawiczne usunięcie z nich nadpalonych resztek.

   Cechy i zalety

    Uniwersalna łopatka w kolorze niebieskim to praktyczne rozwiązania przeznaczone zwłaszcza dla osób palących w piecu grzewczym lub piecu kominkowym. Produkt sprawdzi się podczas załadunku węgla, ekogroszku, biomasy, pelletu lub innego rodzaju paliwa do wnętrza urządzenia. Wykonany jest z 2 części – metalowego korpusu o dużych wymiarach oraz drewnianego trzonka, który pewnie leży w dłoni. Dzięki wykorzystaniu łopatki minimalizujesz ryzyko poparzenia się – jej trzonek jest bowiem wystarczająco długi, by zapewnić zachowanie odpowiedniej odległości rąk od pieca. Dodatkowo zmniejsza także ryzyko ich zabrudzenia. Łopatka jest prosta w czyszczeniu i można czyścić ją wodą oraz różnego rodzaju detergentami. Ułatwi Ci ona także czyszczenie kominka i wyciągnięcie z niego resztek niedopałków.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu150mm
     Szerokość produktu80mm
     Wysokość produktu500mm
     KolorNiebieski, brązowy
     MateriałStal i drewno
     Kod produktu5904341517089