Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Czyszczenie kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Czyszczenie kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopatka metalowa NORDflam

Łopatka metalowa NORDflam

23,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Łopatka metalowa NORDflam przyda się podczas wykonywania prac porządkowych związanych z eksploatacją pieca kominkowego. Narzędzie ułatwi nakładanie drewna do rozgrzanego pieca kominkowego i ochroni Twoją skórę przed poparzeniem. Łopatkę wykorzystasz również do zebrania zalegającego palenisko – popiołu. Dzięki wykonaniu z metalu produkt na długo zachowa swoją formę.

  Cechy i zalety

  Łopatka metalowa NORDflam znajdzie zastosowanie podczas eksploatacji pieca kominkowego. Produkt ułatwi wykonywanie codziennych czynności porządkowych, które poprawią efekt spalania. Łopatka przyda się podczas nakładania drewna do rozgrzanego pieca kominkowego, chroniąc Twoją skórę przed oparzeniem. Trzonek łopatki jest na tyle długi, by podczas dokładania opału ochronić Twoje dłonie przed gorącym piecem. Narzędzie przyda się również podczas wybierania popiołu z paleniska, poprawiając jakość spalania. Stosując łopatkę wygodnie zbierzesz popiół i udrożnisz ruszt, tak by uzyskać intensywny płomień po rozpaleniu ognia. Produkt wykonano z trwałego materiału, jakim jest stal, dlatego posłuży Ci w niezmienionej formie przez wiele lat.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzarny
   MateriałStal
   PowłokaPowlekany proszkowo
   Kod produktu5904341514279