Zobacz więcej Małe narzędzia ogrodowe do ręki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopatka stalowa Robi 26 cm

Łopatka stalowa Robi 26 cm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łopatka to poręczne narzędzie do uprawy ogródka. Ułatwia przekopywanie ziemi wokół roślin, ich przesadzanie oraz pielenie. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu jest wytrzymały na pękanie. Wygodny, karbowany uchwyt zapewnia wygodę trzymania i nie wyślizguje się z dłoni. Łopatka posiada specjalnie wyprofilowany kształt, który ułatwia wbijanie się w twardą glebę.

   Cechy i zalety

    Łopatka stalowa to jedno z podstawowych narzędzi, które ułatwiają uprawę ogrodu. Przydaje się zarówno na dużych działkach, jak i małych, balkonowych ogródkach. Wygodna łopatka posiada ostrze w kształcie serca, który ułatwia wbijanie narzędzia w ubitą ziemię. Jej praktyczny kształt i ostra krawędź sprawiają, że stanowi uniwersalne narzędzie, dzięki wykorzystaniu którego możesz sadzić, pielić oraz przekopywać ogródek. Ostrze zostało wykonane ze stali utwardzanej, dzięki czemu jest wytrzymałe na zginanie i pękanie. Uchwyt z tworzywa sztucznego zapewnia wygodne trzymanie w dłoni. Ryflowany uchwyt zabezpiecza przed wyślizgiwaniem się narzędzia z dłoni. W ofercie znajdziesz również pazurki ogrodowe z tej samej serii.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuŁopatka
     Długość głowicy140mm
     Długość uchwytu115mm
     Szerokość głowicy75mm
     SeriaOne plus
     KolorCzarny, niebieski
     Materiał głowicyStal hartowana
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5904842005054