icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo

Łuk rynnowy wewnętrzny Marley średnica 7,5 cm brązowy

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łuk rynnowy wewnętrzny Marley średnica 7,5 cm brązowy
Strzałka w prawo
37,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Łuk rynnowy jest stosowany do stworzenia systemu odwadniania na Twoim dachu. Tworzy on połączenie pomiędzy dwoma rynnami w kształcie litery L, dzięki czemu możesz dopasować kształt rynien do wymagań budynku. Materiał tworzący łuk rynnowy zapewnia jego trwałość pomimo ekspozycji na niekorzystne warunki atmosferyczne. Natomiast brązowy kolor sprawia, że produkt można dopasować do wielu wariantów kolorystycznych elewacji budynku.

  Cechy i zalety

  Łuk rynnowy współtworzy system odprowadzania wody opadowej z dachów budynków. Możesz dzięki niemu spoić ze sobą rynny będące w pozycji do siebie prostopadłej. Rozwiązanie takie pozwala dostosować kształt ciągu rynien do konstrukcji domu. Zapobiega to przelewaniu się deszczówki na ściany budynku, gdyż miejsce styku rynien nie będzie przepuszczać wody. Mocowanie produktu jest proste i szybkie oraz nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi. Pozwoli Ci to na zagospodarowanie pozyskanego w ten sposób czasu na realizację innych czynności. Tworzywo PCV, z którego wykonany został łuk ma brązowe zabarwienie. Pasuje ono do pozostałych elementów systemu rynnowego z tej serii dostępnych w naszej ofercie. Nasz asortyment zawiera również inne produkty tej kategorii, które umożliwią Ci zbudowanie systemu odwadniania.

  • Najwyższa estetyka
  • Trwałość koloru
  • Łatwość montażu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica produktu75mm
  KolorBrązowy
  Kod produktu4002644805375