icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łuk rynnowy zewnętrzny Marley średnica 12,5 cm brązowy

Łuk rynnowy zewnętrzny Marley średnica 12,5 cm brązowy

41,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łuk rynnowy zewnętrzny to produkt, który z powodzeniem wykorzystasz do stworzenia systemu odprowadzania wody z dachu. Pozwala on połączyć dwie prostopadle względem siebie położone rynny. Produkt wykonany został z wytrzymałego materiału, który jest odporny na warunki atmosferyczne. Pozostałe elementy systemu rynnowego znajdziesz w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Łuk rynnowy zewnętrzny jest elementem, który wraz z innymi częściami tworzy system odprowadzający wodę opadową z dachu Twojego domu. Jego zadaniem jest połączenie ze sobą dwóch prostopadłych względem siebie rynien. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny przepływ deszczówki do odpływu. Dzięki temu woda nie wyrządzi szkody w elewacji. Łuk rynnowy wykonano z PCV – materiału charakteryzującego się odpornością na warunki panujące na zewnątrz budynku. Sprawia on, że produkt przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Kolor produktu jest jednym ze standardowych w tej kategorii artykułów, więc dobranie do niego innych elementów nie powinno sprawić Ci kłopotu. Montaż łuku rynnowego odbywa się bez użycia narzędzi, dzięki czemu jest on łatwy i szybki. W naszym asortymencie znajdziesz także inne produkty, które umożliwią Ci stworzenie systemu rynnowego.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu125mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644075952