Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łuk rynnowy zewnętrzny Marley średnica 7,5 cm brązowy
Strzałka w prawo

Łuk rynnowy zewnętrzny Marley średnica 7,5 cm brązowy

39,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łuk rynnowy jest elementem współtworzącym system odprowadzania deszczówki z dachu budynku. Został wykonany z odpornego na czynniki atmosferyczne tworzywa PCV, które zapewnia jego sprawność przez długi czas. Brązowy kolor produktu z powodzeniem uda Ci się dopasować do jasnych lub ciemnych elewacji budynku. Szczególnie będzie on pasować do drewnianej fasady. W ofercie wyszukasz pozostałe części systemu rynnowego, które posłużą Ci do jego konstrukcji.

   Cechy i zalety

    Łuk rynnowy to produkt, który umożliwi Ci wykonanie systemu odprowadzającego wodę opadową z dachu budynku. Pozwala on połączyć dwie rynny ułożone prostopadle względem siebie, dopasowując kształt systemu do warunków budynku. Kolor łuku rynnowego współgra z budynkami mającymi jasną lub też ciemną elewację. Z łatwością dopasujesz do niego pozostałe elementy potrzebne do sprawnego funkcjonowania systemu rynnowego. Tworzywo PCV, z którego wykonano produkt cechuje się odpornością na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu łuk zachowuje swoje właściwości przez długi czas, nawet będąc wystawionym na działanie czynników pogodowych. W naszym asortymencie wyszukasz także inne produkty z tej serii, które umożliwią Ci skonstruowanie systemu rynnowego.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu75mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644805382