Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lusterko inspekcyjne Yato

Lusterko inspekcyjne Yato

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz sposobu na skontrolowanie stanu części pojazdu znajdujących się w miejscu o ograniczonej widoczności? Przyda Ci się prezentowane lusterko inspekcyjne umożliwiające łatwe spostrzeganie usterek znajdujących się we wnękach mechanizmu. Metalowe akcesorium jest odporne na zniekształcenia. Długa rękojeść pozwala na swobodną pracę w trudno dostępnym obszarze.

   Cechy i zalety

    Podczas reperowania samochodu często masz problem z kontrolą stanu części znajdujących się w trudno dostępnych miejscach? Prezentowane lusterko inspekcyjne pozwala na łatwe spostrzeżenie wad znajdujących się we wnękach – przyda się w większości warsztatów. Będzie służyło Ci przez długi czas nawet w przypadku jego częstego użytkowania – wyprodukowane zostało z metalu, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Długa rękojeść pozwala na bezproblemowe dotarcie do obszarów o ograniczonej dostępności. Oferowany model posiada poręczny uchwyt, więc operowanie nim jest szczególnie łatwe. Jeśli szukasz akcesoriów, które umożliwią Ci sprawne majsterkowanie przy samochodzie, dobrze trafiłeś! Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu i wypróbowania praktycznego lusterka.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Długość maksymalna750mm
     KolorWielokolorowy
     MateriałMetal
     Kod produktu5906083906602