Zobacz więcej Luty

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Lutowanie

Strzałka w prawo

Luty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lut miękki Bisan S-Sn97Cu3 2,5 mm 100 g

Lut miękki Bisan S-Sn97Cu3 2,5 mm 100 g

62,98
/ szt.
629,80
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Spoiwo cynowe wykorzystywane jest w celu lutowania miedzianych instalacji – często stosowane jest w przemyśle elektronicznym. Produkt wykonany ze stopu metali gwarantuje idealny rezultat pracy na długi czas, więc zmontowanej za jego pomocą konstrukcji nie będziesz musiał często odnawiać. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje spoiw.

   Cechy i zalety

    Spoiwo cynowe umożliwia lutowanie miedzianych instalacji, wobec czego przydaje się w przemyśle elektronicznym. Wykorzystywane jest nie tylko w zakładach przemysłowych, ale także w czasie reperowania różnych urządzeń. Jest wyjątkowo funkcjonalne, gdyż znakomicie sprawdza się także w przypadku łączenia elementów z pokryciami cynowymi, kadmowymi, cynkowymi oraz srebrnymi – bezproblemowo dostosujesz je do indywidualnych potrzeb. Produkt wykorzystywany jest nie tylko przez specjalistów, ale także przez osoby samodzielnie przeprowadzające drobne prace naprawcze. Spoiwo znajduje się na szpuli, co umożliwia jego łatwe przechowywanie. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, wobec czego wybierzesz model adekwatnie do własnych oczekiwań.

    • Niska temperatura topnienia
    • Wysoka czystość stopu
    • Średnica spoiwa: 2.5 mm

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu50mm
    Wysokość produktu20mm
    MateriałStop metalu
    Kod produktu5903978700956