icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łyżka do opon Yato CRV 600 mm

Łyżka do opon Yato CRV 600 mm

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz akcesoriów, które ułatwią Ci montaż lub demontaż opony samochodowej? Z pewnością przypadnie Ci do gustu proponowana łyżka pozwalająca na prawidłowe mocowanie ogumienia. Narzędzie wyprodukowane ze stali przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy również inne akcesoria stosowane w warsztatach.

  Cechy i zalety

  Montaż lub demontaż opon samochodowych sprawia Ci trudność? Koniecznie zaopatrz się w proponowaną łyżkę pozwalającą na prawidłowe mocowanie ogumienia w pojazdach samochodowych oraz dostawczych – funkcjonalne akcesorium znajdzie zastosowanie w większości warsztatów. Będzie idealnie spełniało swoje zadanie przez długi czas, ponieważ wyprodukowane zostało ze stali – jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Operowanie częścią wyposażoną w poręcznych uchwyt jest szczególnie łatwe. Akcesorium przyda się zarówno w profesjonalnym serwisie naprawczym, jak też w garażu zwykłego majsterkowicza. Jeśli planujesz wymianę opon, koniecznie zaopatrz się w proponowaną łyżkę, która znacząco ułatwi Ci to zadanie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grupa kolorystycznaWielokolorowy
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5906083908101