Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Malina czerwona Verve w doniczce C2

Malina czerwona Verve w doniczce C2

12,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Malina czerwona Verve w doniczce jest łatwa w uprawie i charakteryzuje się wysoką plennością. Najlepiej sadzić ją w glebie dobrze próchniczej i gliniastej o optymalnym pH 5,5-6,2. Z powodzeniem jednak odnajdzie się na zwykłym ogrodowym podłożu. Wchodzi w owocowanie niezwykle szybko, bo zaraz po posadzeniu. Słodkie owoce maliny są idealne do robienia dżemów, soków i syropów.

   Cechy i zalety

    Malina czerwona Verve w doniczce C2 ma niezwykle słodkie i aromatyczne owoce. Przy okazji jej rozpleniające się pędy stanowią atrakcyjną ozdobę ogrodu. Malinę można sadzić na wiosnę lub jesienią, najlepiej w miejscach zacisznych i dobrze nasłonecznionych. Zapylenie kwiatów utrudniają silne wiatry, natomiast płytko usadowione korzenie narażone są na deficyt wody. Dlatego też gleba powinna być bogata w organiczną materię i zasobna w wilgoć, ale nie ciężka. Przy sadzeniu pamiętaj, aby korzenie przykryć mocno ubitą glebą o grubości ok. 2 cm. Malina czerwona verve w doniczce potrzebuje podłoża, które sprzyja podsiąkaniu wody. Świeżo posadzoną malinę podcina się nad trzecim oczkiem. W naszej ofercie znajdziesz też innego rodzaju krzewy owocowe, np. porzeczkę, agrest czy jeżynę.

    • łatwa w uprawie
    • Słodkie owoce
    • Plenna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny2000mm
    Nazwa łacińskaRubus idaeus
    OdmianaWillamette
    Instrukcje dotyczące sadzeniaRośliny należy sadzić płytko, tak aby korzenie były przykryte warstwą gleby grubości około 2 cm.; gleba powinna być mocno ubita, aby ułatwić podsiąkanie wody; Należy pamiętać by gleba była umiarkowanie wilgotna; roślina dobrze odnajduje się w standardowym ogrodowym podłożu, dobrze też w próchnicznej i gliniastej glebie; optymalne ph zawiera się w przedziale 5,5 - 6,2
    Kod produktu5059340168036