icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Malina czerwona Verve w doniczce C2

Malina czerwona Verve w doniczce C2

12,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Malina czerwona Verve w doniczce jest łatwa w uprawie i charakteryzuje się wysoką plennością. Najlepiej sadzić ją w glebie dobrze próchniczej i gliniastej o optymalnym pH 5,5-6,2. Z powodzeniem jednak odnajdzie się na zwykłym ogrodowym podłożu. Wchodzi w owocowanie niezwykle szybko, bo zaraz po posadzeniu. Słodkie owoce maliny są idealne do robienia dżemów, soków i syropów.

  Cechy i zalety

  Malina czerwona Verve w doniczce C2 ma niezwykle słodkie i aromatyczne owoce. Przy okazji jej rozpleniające się pędy stanowią atrakcyjną ozdobę ogrodu. Malinę można sadzić na wiosnę lub jesienią, najlepiej w miejscach zacisznych i dobrze nasłonecznionych. Zapylenie kwiatów utrudniają silne wiatry, natomiast płytko usadowione korzenie narażone są na deficyt wody. Dlatego też gleba powinna być bogata w organiczną materię i zasobna w wilgoć, ale nie ciężka. Przy sadzeniu pamiętaj, aby korzenie przykryć mocno ubitą glebą o grubości ok. 2 cm. Malina czerwona verve w doniczce potrzebuje podłoża, które sprzyja podsiąkaniu wody. Świeżo posadzoną malinę podcina się nad trzecim oczkiem. W naszej ofercie znajdziesz też innego rodzaju krzewy owocowe, np. porzeczkę, agrest czy jeżynę.

  • łatwa w uprawie
  • Słodkie owoce
  • Plenna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaVerve
  Zakładana wysokość rośliny2000mm
  Nazwa łacińskaRubus idaeus
  OdmianaWillamette
  Instrukcje dotyczące sadzeniaRośliny należy sadzić płytko, tak aby korzenie były przykryte warstwą gleby grubości około 2 cm.; gleba powinna być mocno ubita, aby ułatwić podsiąkanie wody; Należy pamiętać by gleba była umiarkowanie wilgotna; roślina dobrze odnajduje się w standardowym ogrodowym podłożu, dobrze też w próchnicznej i gliniastej glebie; optymalne ph zawiera się w przedziale 5,5 - 6,2
  Kod produktu5059340168036