Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela marynarza

Mam przyjaciela marynarza

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ta książka przyda się Twojemu dziecku do zdobywania nowych informacji związanych z życiem marynarza – przedstawiono w niej niezwykle interesującą historię wilka morskiego, który doskonale zna się na okrętach, statkach oraz życiu na morzu. Produkt zaprojektowano tak by była lekka i miała niewielki rozmiar, co sprawia, że maluch z łatwością ją uniesie.

  Cechy i zalety

  Poszukujesz książki dla dziecka, które interesuje się morzem lub statkami? W tym celu możesz zaopatrzyć się w przedstawiony w tym miejscu produkt – zawarto w nim wiele interesujących informacji oraz morskich opowieści. Główny bohater jest prawdziwym wilkiem morskim, który zna się na statkach oraz na marynarskim życiu. Dzięki jego historiom maluch pozna nie tylko budowę wielkich okrętów morskich, ale także konstrukcję małych statków. Ciekawe, kolorowe ilustracje, które ozdabiają książkę, przyciągną uwagę dziecka – chętnie sięgnie ono po produkt i z przyjemnością przyswoi nową wiedzę, która przyczyni się do prawidłowego rozwoju Twojej pociechy. Strony książki odpowiednio oprawiono, a tym samym - zabezpieczono je przed uszkodzeniem, które mogłoby spowodować intensywne użytkowanie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372784049