icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo

Mam przyjaciela piekarza

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela piekarza
7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępny tu produkt to doskonała pozycja czytelnicza dla małych odkrywców – możesz podarować ją swojemu dziecku, dzięki czemu dowie się ono, jak wygląda praca piekarza oraz co potrzebne jest, aby upiec pyszny chleb. Bogata szata graficzna zainteresuje malucha – z przyjemnością prześledzi on zawartość książeczki i z radością przyswoi nową wiedzę.

  Cechy i zalety

  Twój maluch pasjonuje się wypiekiem chleba lub marzy o tym, by w przyszłości zostać piekarzem? Aby mógł rozwinąć swoje zainteresowania, możesz zaopatrzyć go w oferowany tutaj produkt – na stronach książki w niezwykle przystępny dla dziecka sposób została opowiedziana historia, która przedstawia tajniki pracy piekarza. Główny bohater opowiada o swoim zawodzie, dzięki czemu malec dowie się, co należy do codziennych obowiązków piekarza, oraz jak upiec pyszny chleb. Historyjki przedstawione na stronach są niezwykle ciekawe, dzięki czemu dziecko z przyjemnością przyswoi nowe informacje oraz poszerzy swoją wiedzę. Właściwie dobrana wielkość liter wspomoże naukę czytania, co pozytywnie wpłynie na rozwój Twojego syna lub córki.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372789310