Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela piłkarza ekstraklasy

Mam przyjaciela piłkarza ekstraklasy

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta książeczka to świetny podarunek dla maluch, którego pasją jest piłka nożna. Bohaterem lektury, który opowiada rozmaite historie jest zawodnik ekstraklasy. Piłkarz odpowiada na najczęściej dręczące dzieci pytania związane z jego pracą– opisuje swój strój oraz mówi o jak wyglądają treningi przygotowujące zawodników do meczy. Bogate ilustracje, które zdobią strony książki, zaciekawią Twojego malucha, który z przyjemnością będzie sięgał po lekturę.

   Cechy i zalety

    Twoje dziecko pasjonuje się futbolem lub pragnie zostać piłkarzem? W celu rozwinięcia jego pasji możesz podarować mu prezentowaną tutaj książkę – głównym bohaterem książki jest osoba, która na co dzień gra w piłkę nożną i rozgrywa ważne mecze Zawodnik opowiada o tajnikach swojego zawodu oraz o swoim codziennym życiu. Zawodnik odpowiada na różne nurtujące dziecko pytania – zaspokoi ciekawość Twojego malucha. Piłkarz wyjaśnia na przykład, jak wygląda strój zawodowego gracza oraz jak trenować, aby przygotować się do trudnej roli piłkarza. Wszystkie przedstawione w książeczce informacje są zaprezentowane w interesujący, przystępny sposób – dzięki prostemu słownictwu oraz licznym ilustracjom mały odbiorca z łatwością przyswoi nową wiedzę oraz prawidłowo wyobrazi sobie wygląd różnych rzeczy.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu190mm
     Wysokość produktu190mm
     Liczba stron24
     WydaniePojedyncze wydanie
     Grupa wiekowaOd 3 lat
     Kod produktu9788372786395